ជំនឿ ប្រធានបទ៖ សូមត្រៀមខ្លួនជានិច្ចដើម្បីទទួលយកការសង្គ្រោះពីព្រះជាម្ចាស់! បកស្រាយដោយ៖ លោកបូជាចារ្យ អេមេល្សដាល ហ្វ្រង់ស្វ័រ (ព្រះសហគមន៍ភូមិភាគភ្នំពេញ)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ ព្រះយេស៊ូជាអ្នកផ្លាស់ប្រែយើងឲ្យទៅជាមនុស្សល្អនៅក្នុងសង្គម! បកស្រាយដោយ៖លោកបូជាចារ្យ ផាន បូរី (ព្រះសហគមន៍កាតូលិកភូមិភាគកំពង់ចាម)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ ទោះយើងបានប្រព្រឹត្តអំពើបាប ក៏អាចចូលរួមលើកតម្កើងព្រះជាម្ចាស់បានដែរ! បកស្រាយដោយ៖លោកបូជាចារ្យ រឿង ឆ័ត្រសិរី ពី( មណ្ឌលសកម្មភាពភ្នំពេញខាងជើង)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ មនុស្សមានបាបជាប់ខ្លួន តើព្រះជាម្ចាស់បន្សុតពួកគេដោយរបៀបណា? បកស្រាយដោយ៖ លោកបូជាចារ្យ រឿង ឆ័ត្រសិរី (មណ្ឌលសកម្មភាពភ្នំពេញខាងជើង)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ ការប្រព្រឹត្តកំហុសឆ្គងដដែលៗរបស់គ្រីស្តបរិស័ទផ្ទុយពីបំណងព្រះជាម្ចាស់ នឹងត្រូវទទួលទោស? បកស្រាយដោយលោកបូជាចារ្យ រឿង ឆ័ត្រសិរី (មណ្ឌលសកម្មភាពភ្នំពេញខាងជើង)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ ជាគ្រីស្តបរិស័ទត្រូវតែបង្ហាញអត្តសញ្ញាណខ្លួនថាជាគ្រីស្តបរិស័ទមិនថានៅទីណា បកស្រាយដោយ៖ លោកបូជាចារ្យរឿង ឆ័ត្រសិរី (មណ្ឌលសកម្មភាពភូមិភាគភ្នំពេញខាងជើង)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ គ្រប់កិច្ចការដែលបងប្អូនបានធ្វើ សុទ្ធមានវត្តមានរបស់ព្រះជាម្ចាស់! បកស្រាយដោយ៖ លោកបូជាចារ្យ រឿង ឆ័ត្រសិរី (ពីមណ្ឌលសកម្មភាពភ្នំពេញខាងជើង)
ជំនឿ ប្រធានបទ៖ គុណប្រយោជន៍នៃការអធិដ្ឋាន នឹងរិះគិតពីព្រះបន្ទូល បកស្រាយដោយ៖ លោក សិលា អភិបាល សួន ហង្សលី (ភូមិភាគកំពង់ចាម)
ពត៌មាន ក្រសួងការបរទេស បង្ហាញលទ្ធផល ដំណើរទស្សនកិច្ចនាំតំណាងស្ថានបេសកកម្មការទូត និងទីភ្នាក់ងារជំនាញរបស់អង្គការសហប្រជាជាតិដែលមានចំនួន២៦រូប ទៅកាន់ខេត្តឧត្តរមានជ័យ និងខេត្តសៀមរាប ក្រសួងការបរទេស បង្ហាញលទ្ធផល ដំណើរទស្សនកិច្ចនាំតំណាងស្ថានបេសកកម្មការទូត និងទីភ្នាក់ងារជំនាញរបស់អង្គការសហប្រជាជាតិដែលមានចំនួន២៦រូប ទៅកាន់ខេត្តឧត្តរមានជ័យ និងខេត្តសៀមរាប